Эксклюзивные шаблоны Ucoz скачать бесплатно для Ucoz.
Самые потрясающие фильмы скачать для просмотра.
 

Матеріально-технічна база ДНЗ № 35 "Лелека"

Дошкільний навчальний заклад розташований у двоповерховій будівлі, загальна площа становить 2239,2 кв.м. Проектна   потужність закладу складає 211 місць ( 2 групи раннього віку, 1 група ЗПР, 1 короткотривала група, 8 груп дошкільного віку).

Заклад працює за п`ятиденним робочим тижнем та 9-годинним режимом, 2 групи дошкільного закладу працюють у 12-годинному режимі, у даний час працюють 12 груп у яких перебуває 235 вихованців.

Територія  дошкільного закладу та його будівля відповідають санітарним нормам. Заклад має огорожу по всьому периметру. Кожна група має окремий ізольований майданчик із зеленими насадженнями, на майданчиках встановлені пісочниці та ігрове обладнання.

Будівля знаходиться у належному стані. Навчальні та адміністративні приміщення дошкільного закладу мають затишний та естетичний вигляд. Щороку проводиться поточний ремонт усіх приміщень,ревізія системи опалювання, вентиляційних та каналізаційних систем.

Упродовж останніх років проведені наступні ремонтні роботи:

 • Встановлено 44 вікна у рамках проекту «Підтримка згуртування та розвитку громад,що зазнали наслідків конфлікту на Донбасі» впровадженого Міжнародною організацією з міграції ( МОМ) за фінансуванням Уряду Японії
 • Встановлено 23 вікна за бюджетні кошти
 • Відремонтовано кабінет завідувача. Встановлено нові двері
 • Придбано нові меблі та посуд за бюджетні кошти  
 • Придбано за спонсорську допомогу фотоапарат, музичний центр,праска
 • Встановлено 10 бойлерів
 • Відремонтовано асфальтне покриття на 2 ігрових майданчиках
 • Проведено ремонти на харчоблоці та пральні
 • За допомогою батьків придбано 2 дитячих дивана, у 3 групах придбано дитячі меблі в ігрові зони
 • Придбано ноутбук, принтер
 • Придбано за бюджетні кошти морозильний ларь та електропіч
 • ЗОШ №17 передало на баланс оргтехніки на суму 80.000грн
 • Придбано за батьківські кошти у 3 групах ковдри
 • Придбано вогнегасник

Стан даху у закладі  потребує ремонту та утеплення. У дошкільному закладі відповідно до вимог є пожежний інвентар, достатня кількість вогнегасників . У достатній кількості миючих та дезінфікуючих засобів .

У групових приміщеннях створено необхідні умови для належної організації життєдіяльності дітей. Групові приміщення повністю забезпечені твердим та м`яким інвентарем, яке відповідає санітарно-гігієнічним нормам та сучасним вимогам щодо естетичного оформлення та облаштування. У дошкільному закладі обладнаний методичний кабінет.  В музичній залі є сучасні технічні засоби: музичний центр,проектор, дошка, дитячі музичні інструменти. У дошкільному закладі є фізкультурна зала, яка обладнана спортивним інвентарем. Медичний кабінет оснащено відповідно до нормативно-правових документів. Харчоблок забезпечено необхідним кухонним посудом, технологічним та холодильним обладнанням.

Педагоги мають можливість користуватися сучасними технічними засобами навчання: 2 ноутбуки з підключенням до інтернет мережі, 2 принтери, проектор . матеріально-технічне забезпечення освітньої діяльності дошкільного навчального закладу на достатньому рівні. Фінансово-господарська діяльність здійснюється відповідно до вимог законодавства та інших нормативно-правових  актів  на основі кошторису, який складається і затверджується відповідно законодавства. Джерелами фінансування дошкільного закладу є кошти : міського бюджету, батьків або осіб , які їх заміняють, спонсорська допомога. 

Меню сайту

Форма входу

Категорії розділу

Заява на отримання ліцензії [0]

Календар

«  Вересень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Архів записів

Друзі сайту

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0