Эксклюзивные шаблоны Ucoz скачать бесплатно для Ucoz.
Самые потрясающие фильмы скачать для просмотра.
 

                                                                                                                     ЗАТВЕРДЖУЮ:

                                                                                                                  Наказ  від 29.11.2013р. № 150

                                                                                                                   Завідувач ДНЗ № 35 «Лелека

                                                                                                                    __________Г.М.Булочник

Положення

про порядок  реєстрації дітей для влаштування у дошкільний навчальний  заклад  № 35 «Лелека»

І. Загальні положення.

1.1. Положення про порядок   реєстрації дітей для влаштування у дошкільний навчальний заклад   (далі Положення) розроблено відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Положення про дошкільний навчальний заклад», Закону України «Про дошкільну освіту», Закону України «Про доступ до публічної інформації» та визначає порядок електронної реєстрації дітей до дошкільного закладу.

1.2 Рреєстрація дітей на чергу  для влаштування у дошкільний  навчальний  заклад (групи) (далі –ДНЗ) для дітей із загальним розвитком  здійснюється з метою:

- забезпечення права дитини, яка зареєстрована  на  доступність здобуття дошкільної освіти у ДНЗ;

- забезпечення рівності умов кожної людини для повної реалізації її здібностей, таланту, всебічного розвитку;

- забезпечення публічного доступу до інформації про ДНЗ;

- запровадження єдиного підходу щодо прийому дітей у ДНЗ;

- здійснення обліку дітей, які мають відвідувати  ДНЗ № 35 «Лелека»

1.3. Електронний реєстр дітей  на сайті закладу – це комп'ютерна база даних, яка містить інформацію про ДНЗ та дітей, які мають відвідувати  цей заклад.

 ІІ.  Порядок внесення (зміни, виключення)  відомостей про дітей, які мають відвідувати ДНЗ.

2.1. Наявність в електронній  базі даних інформації про дітей, які мають відвідувати ДНЗ є обов’язковою умовою зарахування цих дітей до  дошкільного навчального закладу.

2.2. Внесенню до електронної  бази даних підлягає наступна інформація про дітей, які мають відвідувати ДНЗ:

а) про дитину:

- прізвище, ім’я, по батькові;

- дата народження;

- адреса проживання/реєстрації;

- серія та номер свідоцтва про народження;

- інформація про пільгову категорію (за наявності).

б) про батьків:

- прізвище, ім’я, по батькові батька або матері, або осіб, що їх замінюють;

- місце роботи батьків;

- контактний телефон, електронна пошта (Е-mail).

2.3. Внесення до електронної  бази даних інформації про дітей здійснюється керівником  (або особою, яка його замінює) на підставі письмової  заяви батьків (або осіб, які їх замінюють), щопонеділка  до 17-00. В вихідні дні – субота, неділя та святкові дні  листи електронної реєстрації не приймаються.

2.4. Заявник несе персональну відповідальність за надану інформацію в реєстраційному листі.

2.5. Батьки (або особи, які їх замінюють) повинні надати письмову заяву керівнику ДНЗ особисто, протягом 10 календарних днів, з моменту подання електронної заявки на електронну пошту закладу з метою підтвердження бажання відвідування дитиною ДНЗ в майбутньому.

Керівник  зобов‘язаний надавати всю необхідну допомогу, пов’язану з заповненням  реєстраційного листка, а також  надати доступ до інформації, яка міститься на  сайті  дошкільного закладу.

2.6. Керівник відмовляє заявнику у реєстрації відомостей, якщо:

- заявлена особа вже зареєстрована в іншому дошкільному закладі;

- порушено порядок внесення (зміни) відомостей визначений п.п. 2.2., 2.3. Положення.

2.7. Вилучення відомостей про дітей здійснюється:

- на підставі заяви батьків або осіб, які їх замінюють;

- якщо батьки (або особи, які їх замінюють) не дають згоду на обробку персональних даних дитини для внесення її до списків електронного реєстру відповідно до ЗУ «Про  захист персональних даних»

- на підставі наказу про зарахування дитини до ДНЗ;

- у разі відсутності документів, які підтверджують пільги;

- у разі фальсифікації персональних даних в заявці ( ПІБ, дата народження, серія та номер свідоцтва про народження);

- заявник не надав письмовий екземпляр реєстраційного листка до ДНЗ протягом 10 календарних днів з моменту надання електронної заяви.

2.8. Присвоєння порядкових номерів здійснюється в порядку черговості за віковою групою  при внесенні (зміні) відомостей про дитину в загальному порядку. Порядковий номер, дата реєстрації не підлягає зміні за жодних умов.

IІІ. Порядок прийому дітей до дошкільного навчального закладу

3.1. Прийом дітей до дошкільного навчального закладу  здійснюється  керівником (відповідно до списків, сформованих базою даних ) упродовж періоду комплектації груп (червня-серпня) поточного року.

Прийом дітей до дошкільного навчального закладу здійснюється відповідно до Положення про дошкільний навчальний заклад (зі змінами) на підставі заяви батьків або осіб, які їх замінюють, медичної довідки про стан здоров’я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати дошкільний начальний заклад, довідки дільничого лікаря про епідеміологічне оточення, свідоцтва про народження.

Для прийому в групу дітей з вадами мовлення  подається  направлення та висновок психолого-медико-педагогічної консультації.

3.2. У випадку недоукомплектування груп керівник ДНЗ здійснює прийом дітей упродовж календарного року (відповідно до списків, сформованих базою даних )

3.3. Батьки  самостійно стежать за наявністю вільних місць у  ДНЗ та прохідним бар’єром на сайті закладу  або звертаються за цією інформацією безпосередньо до завідувача.

3.4. Батьки зобов’язуються подати завідувачу ДНЗ усі необхідні документи, передбачені п.6 Положення Про дошкільний навчальний заклад, затвердженого Постановою кабінету Міністрів України від 12.03.2003 року №305 (зі змінами від 16.11.2011 року №1204).

3.5. Прийом дітей  пільгових категорій відбувається відповідно до реєстру заявників пільгових категорій (10% на кожну вікову групу).

Реєстрація  дітей з метою формування черги і подальшого зарахування дітей до ДНЗ здійснюється  в хронологічному порядку надходження заяв з доданими до них документами визначеними п. 2.2. Положення.

3.5.1. Прийом документів заявників пільгових категорій відбувається відповідно до Положення та поданих документів, що свідчать про наявність пільг.

3.5.2. Держава гарантує надання пільг при влаштуванні дітей  у  дошкільні навчальні заклади:

1. Дітям, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.Згідно з п. 2  статті 30 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»

2. Дітям військовослужбовців.Згідно з п. 4  статті 13 Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей»

3. Дітям працівників міліції.Згідно з статтею 22  Закону України «Про міліцію».

4. Дітям працівників державної кримінально-виконавчої служби.Згідно з п. 5 статті 23 Закону України «Про держану кримінально-виконавчу службу України» на осіб рядового і начальницького складу кримінально-виконавчої служби поширюється дія статей 22 і 23 Закону України Про міліцію».

5. Дітям працівників державної пожежної охорони.Згідно з статтею 22   Закону України «Про пожежну безпеку».

6. Дітям прокурорів та слідчих прокуратури.Згідно з статтею 49 Закону України «Про прокуратуру».

3.6. Всі групи комплектуються відповідно до нормативів наповнюваності, санітарно-гігієнічних норм, правил утримування дітей у дошкільних навчальних закладах.

3.7. Питання ротації дітей у  дошкільному закладі здійснює завідувач.

 ІV. Забезпечення доступу до електронної  бази даних.  

4.1. Доступ до черги  розміщеної  на  сайті  закладу  dnzleleka35ucoz.ua  містить виключно наступну інформацію: реєстраційний номер, дату  реєстрації; прізвище, ім’я, по батькові дитини, дату народження, вікову групу.

V. Контроль за дотриманням Положення  про порядок  електронної реєстрації дітей

для влаштування у дошкільний  навчальний  заклад

5.1. Контроль за здійсненнм комплектації груп покладається на керівника дошкільного навчального закладу.

5.2. Контроль за дотриманням Положення про порядок  електронної реєстрації дітей для влаштування у дошкільний  навчальний  заклад  здійснює  відділ  освіти Дружківської міської ради Донецької області.

VІ. Прикінцеві положення.

6.1. Внесення (зміни, виключення) відомостей та доступ до  комп’ютерної бази даних  по закладу здійснюється на безоплатній основі.

6.2. Особи, винні в порушенні порядку внесення інформації до  бази даних та порядку прийому дітей до ДНЗ, несуть відповідальність згідно з чинним законодавством України.

 

 

Меню сайту

Форма входу

Категорії розділу

Заява на отримання ліцензії [0]

Календар

«  Вересень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Архів записів

Друзі сайту

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0